BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasDažai Kaina

2011-08-30

dažai kaina

Posted by zuzzu in Be temos

Vidaus ir lauko dažai - išpardavimas

Šiandien Lietuvos rinkoje gausus statybinių dažų pasirinkimas. Vieni brangesni, kiti pigesni, vienus giria, kitus peikia. Tad kaip pasirinkti optimalų variantą, kuris tenkintų tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu.

Pristatome Jums rinkos naujokus, kokybiškus lauko ir vidaus dažus „Macpherson” ir „Sandtex Trade”. Norėdami įsitvirtinti Lietuvos rinkoje siūlome Jums pačias mažiausias dažų kainas.

“Macpherson” - dekoratyvinės dangos parengtos ir suformuluotos taip, kad lengvintų Jūsų darbą ir visada gaminamos pagal aukščiausius standartus. Štai kodėl “Macpherson”, pernai paminėjusi savo 125 metų sukaktį, visame pasaulyje turi tūkstančius patenkintų profesionalių vartotojų, kurie kasdien mini “Macpherson” kaip savo kokybės šaltinį. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad visada rastumėte tai ko ieškote atliekant, bet kokius dažymo darbus.

“Macpherson” nuolatos investuoja į asortimento tobulinimą, kelia kokybės standartus, kuria naujus produktus ir spalvų paletes, kad atitiktų Jūsų kintančius poreikius. Be to “Macpherson” yra puikus KAINOS ir aukštos KOKYBĖS derinys.

FASADŲ SPRENDIMAS Nr.1

„Sandtex Trade” - kokybės ir fasadų apsaugos sinonimas nuo pat 1960 metų ir jau seniai pripažintas profesionalių dekoruotojų dėl išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo.

„Sandtex Trade” užima pirmaujančias pozicijas fasadinių medžiagų gamintojų tarpe. „Sandtex Trade” produktų BBA sertifikatai suteikia nepriklausomą jų aukštos kokybės patvirtinimą.

„Sandtex Trade” produktai tobulai suformuluoti dirbti kartu kaip vientisa sistema apsauganti visus išorės paviršius ir elementus. Taip pat užtikrina aukščiausią kokybę ir ilgalaikį išvaizdos išsaugojima.

Visų medžiagų išskirtinumas - aukštas dengiamumo lygis, didelės išeigos ir atsparumas. Visas asortimentas orientuotas profesionaliam vartotojui. Medžiagos visiškai tarpusavyje suderintos, bei pateikiamos technologonės schemos atskirų paviršių dažymui.

Dažų spalvinimas atliekamas kompiuterinėmis tonavimo programomis. Gausus spalvų pasirinkimas. Taip pat privesime norimą spalva pagal Jūsų pateiktą pavyzdį, ar pakonsultuosime dekoravimo klausimais.

Akcija Dažams


Patiko (0)

Rodyk draugams1 komentaras to ' dažai kaina '

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to ' dažai kaina '.

  1.    Vilma said,

    on Balandis 25th, 2015 at 07:21

    o kaip rinktis, jei dažų kaina praktiškai identiška? į ką tad kreipti dėmesį?

Leave a reply